İzmir Lokma
 • Telefon: 0545 342 09 88

Lokma Hizmetlerimiz

Lokma Hizmetlerimiz

Lokma Hizmetlerimiz

Lokma dökmek bir ustalıktır. Yıllardan beri bu işin mutfağında pişmiş ve kendine meslek edinmiş olan ustalarımız lokmalarını hayırseverler için dökmektedir. Lokma hizmetlerimiz kaliteli ve nitelikli bir şekilde olmaktadır.

Herkes yaptığı lokmanın makbule geçmesini, amacına ulaşmasını ister. Gönül işi olan lokma gönüllere seslenmediği takdirde amacına ulaşmaz. Yaptığımızın işin bilinci, sorumluluğuyla lokmalarımızı dökmekteyiz. Bu nedenle yaptığımız ve dağıttığımız her lokma ile gönüllere sesleniyoruz.

Lokma hizmetlerimiz paylaşmak için yapılmaktadır. Her şeyimizi paylaşmaktayız lokmalar ile. Bir ölünün ardından duyulan üzüntüyü, çocuğumuzun okula başlamasını, kaza veya bela sonrasını, mutlu bir düğünü, iş açılışını vs. uzar gider. Bütün bu yaşadıklarımızın hissiyatını eşimizle dostumuzla paylaşırız.

Hayra Lokma Organizasyonu Nedir?

Gelenek ve göreneklerimizin sevilen bir adetidir lokma dökmek. Peki hayra lokma organizasyonu nedir? Başımıza gelebilecek her şey için lokma dökeriz. Bazen öylesine içimizden gelir sevabına lokma dağıtırız.

Eski zamanlarda lokma döküleceği zaman ailenin en marifetlisi iş başına koyulurdu. Koca kazanın başına geçer lokma dökmeye başlar. İşini yaparken de hayır duası ederek başlar. Her şey bittiğinde de lokmasını dağıtır.

Hayra lokma organizasyonu nedir? Yapılan o lokmaların bir kuyruğu olur upuzun. Herkesin var olduğu bir kuyruktur. Lokmanın en güzel yanı da budur. Tanıdık tanımadık herkes vardır o kuyruklarda ve herkesin hayır sahibine bir duası da vardır. Pek çok insanı birleştiren ve kaynaştıran bir kültürdür lokma.

Hayra lokma organizasyonu nedir? Lokmanızı aldığında “kimin lokması? “ diye sorarsınız ardından hayır duanızı edersiniz. Tabi hayra dökülen lokmaların tadı bir başka olur. Bir tabak daha ister canınız ama asla utanmaz sıkılmazsınız lokma isterken. Çünkü eli bol, gönlü bol insanlardır o insanlar lokmanın ne demek olduğunu bilir hatta kendileri size “ alın alın yiyin” der. İşte bu kadar hoşgörülü bir kültürdür lokma.

Hayra Lokma Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Mükemmel kalitesi ve özverili çalışma anlayışıyla firmamız üstün bir hizmet sunmaktadır. Aklınızda bir soru vardır. Hayra lokma organizasyonu nasıl yapılır? Ustalarımızın marifetli ellerinin bir ürünü olan lokma damaklarda unutulmaz bir tat bırakır.

Ustalarımızın emeklerinin sonucu olan lokma nasıl bu kadar güzel olmaktadır. Firmamızda hizmet veren lokma ustaları yaptığı işin bilincinde olan gelenek ve göreneklerin gerektirdiği gibi usulüne uygun lokmalarını dökmektedir. Hayra lokma organizasyonu nasıl yapılır? Bir lokmacıyı usta yapan o kişinin lokmasını yiyenlerdir. Lokmacı vasfı lokmayı yiyenler tarafından verilir.

O kişinin etrafında dönen lokma organizasyonu da yılların getirmiş olduğu deneyim ve kültürün farkında olunması ile yapılır. Hayra lokma organizasyonu nasıl yapılır? Profesyonel ekibimiz ve nitelikli hizmet anlayışımız ile mükemmel bir lokma organizasyonu yapmaktayız.

Hayra Lokma Hizmeti Kalitemiz

Hayra lokma hizmeti kalitemiz çok farklı kriterler etrafında oluşmaktadır. Bir firmanın kalitesini tek bir unsur belirlememektedir. Firmamız yılların vermiş olduğu deneyim ile hizmet vermektedir.

Peki hayra lokma hizmeti kalitemiz neler etrafında oluşmaktadır? Bir firmanın kalitesini aşağıda belirttiğimiz noktalar belirlemektedir;

 1. Firmamız yasal şartlarda hizmet vermektedir. Gerekli olan bütün evrak ve belgeleri elimizde bulundurmaktayız. Bu da hayır sahipleri ile aramızda güven bağı oluşturmaktadır.
 2. Lokma yapmak için kullandığımız ürünleri birinci kalite markaların birinci kalite ürünlerinden seçmekteyiz. Seçtiğimiz her ürünün sağlık bakanlığı onaylı olmasına dikkat ediyoruz. Bu lokmalarımızın lezzetine lezzet katmaktadır.
 3. Denetime açık ve şeffaf bir çalışma prensibine sahibiz. Bu da hayır sahiplerinin aklında şüphe yer vermemektedir. Gönül rahatlığı ile bizden hizmet almalarını sağlıyor.
 4. Çalışanlarımızın hizmet esnasında bulunduğu saygılı, güler yüzlü ve içten tavırlar memnun kalmanızı sağlamaktadır.
 5. Çalışma yaptığımız ortamın sağlık ve hijyen koşullarına uygun olmasına dikkat ediyoruz.
 6. Çalışma arkadaşlarımızı günü birlik kişilerden oluşturmuyoruz aksine daimi firmamız bünyesinde çalışan kişilerden oluşturuyoruz.
 7. Bazı firmaların sadece internet üzerinde varlıkları var. Gerçekte bir firma olarak karşılaşmamaktasınız. Oysa firmamız her alanda var olan bir firmadır.
 8. Gelenek ve göreneklerimizin gerektirdiği şekilde usulüne uygun bir lokma dökme işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Yukarda belirttiğimiz nitelikler hayra lokma hizmeti kalitemiz için belirleyicilerdir. Firmamız bu unsurlar etrafında kendini ispatlamıştır.

Lokma Hizmeti Bilgilendirme

Güven en önemli sorunumuzdur. Bunu hayatımızın her alanında yaşamaktayız. Gerek kişisel ilişkilerimiz olsun gerek iş ilişkilerimiz olsun. Bir şeyleri yaparken kılı kırk yararak yapmaktayız. Lokma hizmeti alırken de böyle olmaktadır.

Doğru lokma firması nasıldır? Lokma hizmeti bilgilendirmeler aşağıdaki gibidir;

 1. Hizmet alacağınız firmanın yasal varlığı olmalıdır. Aksi halde bir problem karşısında söz hakkınız olmaz.
 2. Firmaların lokma dökmek için kullandığı ürünlerin sağlık bakanlığı onaylı olup olmadığı öğrenilmelidir. Merdiven altı ürünler hayati riskler ile karşı karşıya gelmenize sebep olabilir.
 3. Firmaların denetime açık ve şeffaf çalışma ortamı sağlamaları gerekir. Aklınızda oluşan şüpheleri rahatlıkla giderebilirsiniz bu şekilde olunca.
 4. Lokma hizmeti bilgilendirme için en önemlisi korsan firmalardır. Bu firmalara dikkat etmelisiniz bu firmaların yasal varlıkları bulunmamaktadır ve kullandıkları ürünler merdiven altıdır. Dikkat etmeniz gereken en önemli uyarımız ve bilgilendirmemiz bu yönde olacaktır.
 5. Lokma firmaları ile çalışmadan önce etraflıca bir araştırma yapmalısınız.
 6. Hizmet veren firmaların sağlık koşullarına uygun ortamlarda çalıştığından emin olmalısınız.
 7. Profesyonel ve kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olunmalıdır.
 8. Geleneklerimizin gerektirdiği şekilde hizmet sunulması gerekir.
 9. Sadece internet üzerinden varlığı olan realitede hiçbir şekilde var olmayan dolandırıcı lokmacılara dikkat etmelisiniz.

Lokma hizmeti bilgilendirme uyarılarımız belirtmiş olduğumuz gibidir. İzmir lokma hizmeti alacağınız firmayı muhakkak yukarda bahsetmiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda seçmelisiniz.

Lokma Hizmetlerimiz
Lokma Hizmetlerimiz