İzmir Lokma
  • Telefon: 0545 342 09 88

Konak Lokma

Konak Lokma

Konak Lokma

İzmir’in Konak ilçesinde firmamız lokma hizmeti vermektedir. Konak lokma hizmeti veren firmamız hizmetini sadece Konak le sınırlı tutmamaktadır. Bu hizmetimizi İzmir’in her ilçesine sunmaktayız.

Konak lokma gezici araçları ile hayırseverlere hizmetini ulaştırmaktadır. Lokma döktürmek isteyip de yapamayan herkes gezici araçlarımız sayesinde hayra lokma dökümü hizmetimizden faydalanabilir. Araçlarımız her mahalleye, sokağa ve caddeye lokma hizmetini sunmaktadır.

Lokmacı Konak

Lokmacı Konak bir cami önü, cem evi önü, okul çıkışı, sokak başı sizlere lokma dağıtım hizmetini sunabilir. Lokmalarınızın herkesin yemesi için seçtiğiniz kalabalık yerlerde lokmalarınızı herkes tadabilir ve siz de bu sayede birçok insandan hayır duası alabilirsiniz.

Lokmacı Konak yasal olarak hizmet veren bir firmadır. Firmamızın ihtiyacı olan belgeler ilgili mercilerden temin edilmiştir. Vergi kaydı bulunan ve vergilerini zamanında ödeyen bir firma ile çalışmak herkesin istediği bir şeydir.

Lokmacı Konak profesyonel ve nitelikli bir hizmet imkanı sunmaktadır. Lokmacı ustamızdan ekibimizden hizmet veren herkes ufak yaşlardan itibaren lokmacılığın mutfağında bu işi öğrenmiş ve can-ı gönülden hissederek hizmetini yapmaktadır. Aynı zamanda firmamız bünyesinde hizmet veren herkes asla gündelikçi çalışan değildir. Sigortalı ve maaşlı olarak sizlere hizmet etmekteyiz.

Konak Lokma Firması

Konak lokma firması büyük bir titizlikle hizmet vermektedir. Lokmacı ustalarımızın lezzetli lokmalarının bir sırrı olmalıdır.

Ustalarımızın lokma yapmak için kullandığı malzemeler kendini kanıtlamış, tanınmış ve güvenilir markaların birinci kalite ürünleridir. Kullandığımız her ürün sağlık bakanlığı onaylıdır. Ustalarımızın kaliteli malzemeler eşliğinde gelenek ve göreneklere uygun olarak yapıyor olması lezzetine lezzet katmasıdır.

Lokmalarımızın lezzetinin en önemli sebebi yaptığımız işin bilincindeyiz. Yaptığımız lokmalar hayır duaları için yani gönüllere seslenmek için yapılmaktadır. Konak lokma firması işini yaparken sağlık ve hijyen koşullarına uygun ortamda hizmet vermektedir.

Konak lokma firması hizmet sonrası oluşan kirliliği de gidermektedir. Ekibimiz hizmet verdiğimiz alan içerisinde oluşan kirliliği gidererek çevre temizliğini sağlamaktadır.

Konak Lokma Fiyatı

Konak lokma fiyatı belirlenirken birden fazla faktör göz önünde bulundurulmaktadır. Bunların en önemlisi hizmet verilecek olan kişi sayısıdır. Kişi sayısının az veya çok olması durumunda fiyatımız bu duruma göre düşüş veya yükseliş göstermektedir.

Konak lokma fiyatı kullanılacak malzeme ve hizmet verecek personel sayısından da etkilenmektedir. Kişi sayısının az veya çok olması durumunda malzeme oranımızda bu doğrultuda az veya çok kullanılmaktadır. Kalabalık durumuna göre personel sayımız da belirlenmektedir.

Konak lokma fiyatı hakkında ayrıntılı ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız firmamıza web sitemizden, telefondan ulaşabilirsiniz.

İsterseniz firmamızı ziyaret ederek bizimle yüz yüze de görüşebilirsiniz. Merak ettiklerinizi ve sorularınızın cevaplarını bu şekilde bulabilirsiniz. 

Detay bilgi içinde İzmir lokma sayfamızdaki bilgilerimizi inceleyebilirsiniz.

Konak Lokma
Konak Lokma