İzmir Lokma
 • Telefon: 0545 342 09 88

Buca Lokmacı

Buca Lokmacı

Buca Lokmacı

Firmamız kültürü yaşatan ve gelenek göreneklerinden öğrendikleri ile Buca lokmacı hizmeti vermektedir. Birçok değerimizi ve kültürümüzü zaman içerisinde unutuyoruz. Halbuki bizi biz yapan en önemli ögelerdir onlar.

Buca lokmacı firmamız değerlerimiz unutulmasın diye hizmet vermektedir. Lokma kültürümüzün altında o kadar güzel bir öğreti vardır ki hepimizi birbirimize daha yakınlaştıran bir şey; paylaşmaktır. Döktüğümüz ve dağıttığımız lokmalar birbirimizi anlamanın en güzel yollarından biridir. Buca lokmacı beraberce paylaşıp büyümek adına hizmetini hayırseverlere sunmaktadır.

Buca Lokma

Buca lokma İzmir’in her bir yanına lokma hizmeti vermektedir. Küçük bir ilçe olan Buca, gerek insanı ile gerek doğası ile hemen kucak açıyor insana. Geçmişine ve geleceğine sahip çıkan kültürü ile var olmayı bilen bu ilçenin samimi insanları lokma kültürünü devam ettirmektedir.

Acımızı, sevincimizi, gözyaşlarımızı, kahkahalarımızı aklımıza gelebilecek her türlü duyguya ortak oluruz. Severiz dostlarımızla tanıdıklarımızla yan yana gelip bir şeyler paylaşmayı. Paylaşmanın en güzel örneğidir hayra lokma dökümü.

Buca lokma ile bir işyeri açılışı için, bir okul sevinci için, bir düğün için, bir cenaze için, bir kaza bela sonrası için, bazen de sırf hayır olsun diye içimizden geldiği için dualar ederiz. Ettiğimiz dualar ile hayır sahibinin kederine de mutluluğuna destek oluruz.

Toplumumuzda önemli bir yere sahiptir birlik ve beraberlik. Birimiz üzülse hepimiz hissederiz üzüntüsüne ortak oluruz hayır dualarımız ile yanında yer alırız. Aynı şekilde yine birimiz sevinse bu sefer de sevincine ortak oluruz. Buca lokma her anın kıymetini bilip paylaşmak için İzmir Buca’da lokma hizmeti vermektedir.

Buca Lokma Dökümü

Buca lokma dökümü hizmeti veren firmamız uzun yıllardan beri bu işi yapmaktadır. Lokma dökümü hizmetini uzun yıllardan beri vermemizin en önemli sebebi yaptığımızın işin bilincindeyiz. Bizler hayır işleri yapıyoruz. Bu nedenle herkesin güvenebileceği, işini rahatlıkla emanet edeceği bir firma olmaya özen göstermekteyiz ve bunun için de hizmet vermekteyiz.

Buca lokma dökümü firmamız gerek çalışanları ile gerek hizmeti ile üstün bir çalışma sağlamaktadır. Lokma dökümü yapan ustalarımız bu işin mutfağından gelmiştir. Çocuk yaşlardan beri lokma dökme işi yapmışlardır. Bir toplum için lokma dökmenin önemini ve ne demek olduğunu öğrenmişlerdir. Ama kendilerine hiçbir zaman ben lokmacıyım dememişlerdir. Çünkü gerçek bir lokmacıya ustalığını yani lokmacı unvanını lokmasını yiyenler verir.

Buca lokma dökümü firmamız bünyesinde hizmet veren diğer personelimizde bu işin gereklerini bilir ve buna göre hizmetini sunar. Profesyonel ve nitelikli kimselerin sunduğu hizmetten herkes memnun kalır. Hele yapılan iş hayır duası ise memnun kalınması oldukça önemlidir. Herkes en içten samimi duygularıyla dualarını sizlere ulaştırır.  

Buca Lokma Fiyatı

Buca lokma fiyatı belirlenirken esas alınan kişi sayısıdır. Kişi sayısına birçok şey belirlenir. Hizmet verilecek olan kişi sayısına göre lokma dökümü malzemeleri kullanılmaktadır. Kişi sayısının az a-olması veya çok olması kullanılacak malzemeleri etkilemektedir.

Buca lokma fiyatı kişi sayısının yanında malzeme oranından da etkilenmektedir. İki yüz kişiye verilecek olan lokma ile üç yüz kişiye verilecek lokma için kullanılacak malzeme miktarında fark vardır. Bu yüzden bu gibi unsurlar fiyatı etkilemektedir.

Buca lokma fiyatı hakkında firmamızı arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz her türlü bilgiye firmamızdan ulaşabilirsiniz. Böylece lokma dökümü hakkında da lokma fiyatı hakkında da daha detaylı bir bilgiye ulaşmış olursunuz.

Lokmacı Buca Dikkat

Herkes güvenebildiği firmalar ile yan yana gelip çalışmak ister. Kimse güvenmediği kimselerden hizmet almak istemez. Lokma dökümü yaparken nelere dikkat etmelisiniz? Lokmacı firmalarına nasıl güvenebilirim? Kaliteli ve nitelikli bir hizmet nasıl olur?  Lokmacı Buca dikkat etmeniz gerekenleri aşağıda belirtmektedir;

 • Lokma hizmeti yapan firmaların yasal olması gerekir. Vergi kaydı bulunan, gerekli evraklara sahip olan firmalardan hizmet almalısınız.
 • Firmalar denetime açık ve şeffaf bir biçimde çalışmalıdır. Böylece herhangi bir şüpheye yer vermeden istediğiniz şeyleri öğrenerek bir lokma firmasından hizmet alabilirsiniz.
 • Lokma dökmek için kullanılan malzemelerin sağlık bakanlığı onaylı olması gerekir. Bazı korsan firmalar merdiven altı üretilen gıdaları kullanmaktadır. Bu da insan sağlığını tehlikeye atmaktadır.
 • Lokma dökümü hizmeti veren firmaların sağlık ve hijyen koşullarına uygun olarak çalışması gerekir.
 • Lokmacı Buca dikkat etmeniz gereken bir husus detaylı ve etraflıca sağlam bir araştırma sonucu hizmet alınacak firmanın seçilmesidir.
 • Firmaların lokma dökümünü gelenek ve göreneklere uygun olarak yapması gerekir.
 • Firmaların bünyesinde çalışan kişilerin hizmetini güler yüzlü, samimi ve saygılı bir şekilde yapmaları önemlidir. Böyle bir hizmet anlayışı ile çalışan firmalar memnuniyeti önemseyen ve yaptığı işin farkında olan firmalardır.
 • Lokma hizmeti bittikten sonra hizmet alanını temiz bırakan ve çevre temizliğine önem veren firmalar ile çalışılmalıdır.
 • Bazı dolandırıcı lokma firmalarına dikkat etmelisiniz. Bu firmaların varlıkları sadece internet ile sınırlıdır gerçekte ne bir firma ofisi ne bir yerleri bulunmaktadır. Bu dolandırıcı firmalara kesinlikle dikkat etmelisiniz.
 • Bir de gerçeklikleri her yerde olan korsan firmalar vardır. Bunlar da yasal olduklarını iddia etmektedirler. Oysa bu firmalar denetime açık ve şeffaf bir şekilde çalışmamaktadır. Yasallıkları olamayan firmalardır. Ayrıca bu firmalar merdiven altı üretilen ürünler ile lokma dökümü yapmaktadırlar. İnsan hayatını önemsemeyen bu firmalara dikkat etmelisiniz.

Buca lokmacı dikkat etmeniz gerekenleri sıralamıştır. Bahsettiğimiz niteliklere sahip olmayan firmalara asla tenezzül etmeyiniz. Aksi takdirde rahatsız edici problemler ile uğraşmak zorunda kalırsınız.

Buca Lokmacı Kalitesi

Buca lokmacı kalitesi verdiği hizmetten anlaşılmaktadır. Firmamız dakikliği ve geniş hizmet alanı yelpazesi ile istediğiniz yerde ve istediğiniz saatte gezici araçları ile hizmet vermektedir. Gönlünüze göre ister bir okul önünde, bir sokak başında, bir cami önünde, bir cem evi önünde aklınıza neresi geliyorsa orada hizmet alabilirsiniz.

Buca lokma kalitesi lokma dökmek için kullandığı ürünler ile de belli olmaktadır. Kullandığımız ürünler tanınmış ve güvenilir olan markaların birinci kalite ürünlerinden oluşmaktadır. Lokma dökmek için seçtiğimiz her ürün sağlık bakanlığı onaylıdır. Kesinlikle insan hayatını tehlikeye atacak ürünleri tercih etmemekteyiz.

Buca lokma kalitesi yasal olarak hizmet veren firmadır. Bu yüzden gönül rahatlığı ile bizimle çalışabilirsiniz. Çalışma koşullarımızın sağlık ve hijyen koşullarına uygun olması da kalitemizi belirleyen unsurlardır.

Profesyonel ve nitelikli hizmet anlayışımız ile gelenek ve göreneklere uygun çalışmaktayız. İzmir lokma ekip arkadaşlarımız yaptığı iş ile gönüllere seslendiği bilmektedir ve buna göre hizmet vermektedir. Gönül birliği ile yapılan lokma dökümü ve dağıtımı ile memnun kalınan ve istenilen bir iş yapılmaktadır. Lokmacı firmamız kalitesi daha pek çok unsur etrafında oluşmaktadır.  

Buca Lokmacı
Buca Lokmacı