İzmir Lokma
 • Telefon: 0545 342 09 88

İzmir Lokma Fiyatı

İzmir Lokma Fiyatı

İzmir Lokma Fiyatı

İzmir lokma fiyatı kişi sayısına göre belirlenmektedir. Lokmalarımızı kişi sayısına göre yapmaktayız. Bu nedenle kişi sayısı bizim için en önemli kriterdir.

Kişi sayısına göre malzemeler kullanılmaktadır. Yoğunluğun fazlalığı veya azlığı lokmanın malzemesini etkilemektedir. Buna göre un, şeker, yağ, tuz ve maya kullanılmaktadır. İzmir lokma fiyatı lokma hizmeti alacak olan kişilerin sayısına göre belirlenmektedir.

Fiyat belirlenirken elbette sadece kişi sayısı baz alınmamaktadır. Lokma hizmetinin verileceği yer de önemlidir. Gezici araçlarımız ile istenilen yerde ve saatte lokma hizmeti verilmektedir. İzmir lokma fiyatı lokmanın verileceği yere göre de belirlenmektedir.

İzmir lokma fiyat listemiz:

 1. 300 Kişilik İzmir lokma fiyatı 800 TL
 2. 400 Kişilik İzmir lokma fiyatı 900TL
 3. 500 Kişilik İzmir lokma fiyatı 1000 TL
 4. 600 Kişilik İzmir lokma fiyatı 1100 TL

Lokma Fiyatı

Lokma fiyatı her yerde aynı olmamaktadır. Her firma kendine göre fiyat belirlemektedir. Herkes kendi bütçesine uygun olan lokma firmaları ile yan yana gelmektedir. Her firmanın hizmet kalitesi ve nitelikleri de aynı olmamaktadır.

Kimi firmalar ne lokmayı usulüne göre yapar ne de sağlıklı koşullar dahilinde yapar. Hem nitelik olarak çok kötü olurlar hem de lokma fiyatı konusunda uçuk bir rakam söyleyebilmektedir. Halbuki lokma firmalarının bir geleneği bir kültürü yaşattığının bilincinde olması gerekir. Hizmetini de sunumunu da buna göre yapmalıdır.

İnsanların evlerinin bahçesinde, sokaklarında veya evlerinde koca koca kazanlarla komşularına, tanıdıklarına veya tanımadıklarına kim varsa dağıttıkları bir kültürdür lokma. Geri dönüp bir tabak daha istediğinizde kimsenin bir şey demeyeceği aksine ‘alın, yiyin, çekinmeyin’ diyerek ve sevecenlikle lokmasını dağıttığı bir adettir.  Bir hayır duası ve ‘Allah kabul etsin’ denmesi için hayra yapılan bir şeydir.

Lokma fiyatı belirlenirken bu denli maneviyatı yüksek bir şey için hizmet verildiği unutulmamalıdır. Kültürümüzde bolluk ve bereket üzerine esirgemeden ikram edilerek paylaşma vardır. Her şeyini birbiri ile paylaşan bir toplumun kültürüdür lokma.

Ucuz İzmir Lokma

Bu denli maneviyatı yüksek bir iş için gönülden çalışmak gerekir. İşinin ustası olan lokmacılar, lokma dökmenin ne amaçla yapıldığını bilir ve buna göre lokmasının sunumunu yapar. İyi bir lokmacının yapmış olduğu lokmanın tadı zaten damaklardan da akıldan da çıkmaz.  Ucuz İzmir lokma yapan firmalar ise hiçbir şeyi önemsemeden sadece parası için lokma yapmaktadırlar.

Ucuz İzmir lokma firmalarının lokma dökmek için kullandıkları malzemeler kalitesizdir. Hiçbir işi ve hizmeti usule ve adetlere göre yapmamaktadırlar. Bu firmaların tek derdi ceplerine atacakları paradır. Hayır duası alınmış mı, insanlar memnun kalmışlar mı, amacına hizmet etmiş mi, nitelikli bir lokma yapılmış mı hiç ama hiç umurlarında olmaz.

Hizmeti ucuza alacaksınız diye sağlığınızı ve hayatınızı riske atmamalısınız. Herkes kaliteli ve profesyonel bir hizmeti hak etmektedir. Hayır duası alacağınız insanların memnun kalması demek hayır sahibinin de memnun kalması demektir. Bu nedenle kendinizi ve başkalarını kesinlikle tehlikeye atmayınız. Ucuz İzmir lokma firmaları sağlığınızı asla önemsemezler. Bu nedenle hizmet alacağınız firmanın her şeyini bilmenizde fayda vardır.

İzmir Lokma Fiyatına Dikkat

İzmir lokma fiyatına dikkat etmeniz gerekenleri firmamız aşağıda belirtmektedir;

 1. Öncelikle hizmet alacağınız firmaların yasal olup olmadığını öğrenmelisiniz. Yasal firmaların ihtiyaç duyduğu her belge bünyesinde bulunmaktadır.
 2. Firmalar denetime açık ve şeffaf bir çalışma sergilemeliler. Güven vermeyen firmalar ile çalışılmamalıdır.
 3. Temiz ve hijyenik bir ortamda lokma hizmeti verilmelidir. Aksi takdirde sağlıksız bir ortamda sağlıksız lokmalar ortaya çıkar.
 4. Sağlık bakanlığı onaylı ürünler lokma yapımında kullanılmalıdır.
 5. İzmir lokma fiyatına dikkat etmeniz gereken bir husus da çalışanların günlük elemanlardan oluşmamasıdır. Çalışanların firmaların bünyelerinde maaşlı çalışan kişilerden olması gerekir.
 6. Lokma organizasyonu ve hizmeti veren kişilerin güler yüzlü ve samimi olmaları önemlidir. Çünkü kimse somurtkan kişilerden hizmet almak istemez. Bu yüzden yapılan işi canı gönülden benimsemek gerekir. Böyle kişilerin lokma dağıtım hizmeti vermesi gerekir.
 7. Lokma hizmeti verilecek olan kişi sayısına göre hizmet verilmelidir. Her sayı için aynı fiyat verilmemelidir. Fiyat da oynama olmalıdır ama kalitede asla oynama olmamalıdır.

İzmir lokma fiyatına dikkat edecekleriniz yukarıda belirtildiği gibidir. Yukarda belirttiğimiz etkenlerin hepsi lokma fiyatı için belirleyici unsurlardır. Bir lokma firması ile anlaşacağınız zaman yukarda belirtilen unsurlara dikkat ediniz.

Lokma Fiyatı Kampanya

Lokma fiyatı kampanya zamanları vardır. Lokma hayır işi için yapılan bir dini kültürdür. Bu nedenle önemli zamanlarda lokma fiyatlarında kampanyalarımız olmaktadır. Her zaman olmamak ile beraber kampanyalarımız ile istediğinizden daha fazla kişiye daha makul fiyatlarda lokma dağıtabilirsiniz.

Lokma fiyatı kampanya sayesinde pek çok kişiden daha fazla hayır duası alabilirsiniz. Lokmalarınız daha bereketli olur hem böyle zamanlarda. Dini günlerde dağıtılan lokmaların hayrı daha büyüktür. Bunun bilincinde olan firmamız kampanya zamanlarını bu günlerde yapmaktadır.

Lokma fiyatı kampanya ne zaman olur? Firmamız ‘Üç aylar’ zamanında kampanya düzenlemektedir. Kampanya zamanlarımızı İzmir lokma sitemizden öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra yaşlı, engelli ve hasta olan kişiler için de firmamız hayır işlerini yapmaları için onlara özel indirimler yapmaktadır.

İzmir Lokma Fiyatı
İzmir Lokma Fiyatı