İzmir Lokma
 • Telefon: 0545 342 09 88

İzmir Lokma Dökümü Hizmeti

İzmir Lokma Dökümü Hizmeti

İzmir Lokma Dökümü Hizmeti

İzmir lokma dökümü hizmeti veren firmamız uzun yıllardan beri bu işi yapmaktadır. Firmamız yapmış olduğu lokmalar ile kalitesini ve farkını kanıtlamıştır. Nitelikli hizmet anlayışımız ile de hayırseverleri yıllardır memnun etmekteyiz.

İzmir lokma dökümü hizmeti İzmir’in dört bir yanına sağlanmaktadır. Herkes hayrına ve sevabına lokma döktürebilsin diye gezici araçlarımız ile çalışmaktayız. Evinizin önüne, sokağınızın başına, cami önü veya cem evi önüne, okul çıkışına daha aklınıza gelebilecek her yerde lokmalarınızı dağıttırabilirsiniz.

İzmir lokma dökümü hizmeti her ilçeye, mahalleye, sokağa gezici araçlarımız ile ulaşmaktadır. Hayır sahipleri lokmalarını istedikleri gibi döktürebilsin diye karış karış İzmir’i dolaşmaktayız. Gelenek ve göreneklere uygun çalışma şeklimiz ile lokmalarımız amacına uygun olarak yapılmaktadır.

İzmir Lokma Dökümü

İzmir lokma dökümü yapan firmamız yasal olarak hizmet vermektedir. Firmamızın faaliyet göstermek için ihtiyacı olan evraklar ilgili yerlerden sağlanmıştır. Yasal çalışan firmamızın vergi kaydı da bulunmaktadır. Vergilerini zamanında ödeyen ve usule uygun çalışan bir firmayız.

İzmir lokma dökümü profesyonel ekibimiz ile yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan bütün elemanlarımız küçük yaşlardan beri lokma dökmek ile yakından ilgilidir. Kendine bu işi meslek edinmiş, mesleğin gereklerini bilen ve uygulayan kişilerdir. Çalışanlarımız günü birlik çalışan kişilerden oluşmamaktadır. Her çalışanımız kendi bünyemizde çalışan sigortalı ve maaşlı kişilerdir.

İzmir lokma dökümü ustalarımız ise yıllarını bu mesleği yaparak büyüyen kişilerdir. Zaman içerisinde lokmacılığı kendine meslek edinmiştir. Ona lokmacı usta unvanını kendisi değil lokmasını yiyenler vermiştir. Hünerli ve marifetli elleri ile yaptığı lokmaları yiyenler bir defa daha yemek istemektedirler.  

Lokma Dökümü

Lokma dökümü için kullandığımız makineler son teknoloji ürünü makinelerdir. Steril edilmiş, hijyen ve sağlık koşullarına uygun hale getirilmiş bir yerde lokmalarımızı dökmekteyiz. Çalışanlarımızın hepsi sağlık kurallarına uygun olarak giyinmekte ve hizmet etmektedir.

Lokma dökümü için kullandığımız malzemeleri bilinir ve güvenilir markalardan almaktayız. Kendini ispatlamış olan markaların sağlık bakanlığı onaylı ürünlerini tercih etmekteyiz. Kesinlikle insan hayatını tehlikeye atacak hiçbir ürünü kullanmamaktayız.

Belirlenen kişi sayısına göre lokmalarımızı dökmekteyiz. Kişi sayısının az veya çok olmasına göre lokmalarımızda kullanacağımız malzemeleri belirlemekteyiz. Daha sonra lokma dökümü ve dağıtımı yapar ve lokmalarını yiyecek olanlara sunarız. Onlar lokmalarını afiyetle yer ve sizlere hayır dualarını ulaştırır.

Lokma Dökümü Dikkat

Lokma dökümü dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Belirttiğimiz uyarılara muhakkak dikkat etmelisiniz.

 1. Yasal firmaları tercih edin.
 2. Hizmet alınan firma denetime açık ve şeffaf olarak çalışmalıdır.
 3. Sağlık bakanlığı onaylı ürünleri kullanmayan firmalardan kaçının.
 4. Sağlık ve hijyen koşullarına uygun olarak çalışılmasına dikkat edin.
 5. Lokma dökümü dikkat etmeniz gereken bir husus da korsan lokma firmalarıdır. Bu firmalar yasal olarak çalışmamakta, sağlık ve hijyen kurallarını ihmal etmekte ve merdiven altı üretilen ürünler kullanarak lokma yapmaktadır. İnsan sağlığını önemsemeyip cebine girecek parayı önemseyen bu firmalara çok dikkat etmelisiniz.
 6. Gelenek ve göreneklere uygun olarak lokma dökümü yapılmalıdır.
 7. Lokmalar yapılış amacına hizmet etmelidir.
 8. Varlığı sadece internet üzerinde sınırlı olan gerçekte hiçbir karşılığı olmayan dolandırıcı internet lokmacılarına itibar etmeyiniz. Muhakkak firmayı internetten öğrenseniz dahi yerinde ziyaret edin.
 9. Hizmet veren kişilerin günlük çalışan olmadığını muhakkak bilmelisiniz. Olası bir problem karşısında bir sorumluluğu olmaz çünkü.
 10. Hizmet alacağınız lokma firmalarını etraflıca araştırmalı, güvenli olan firmayı bulduğunuzda hizmet almalısınız.

Lokma dökümü dikkat etmeniz gerekenler belirttiğimiz gibidir. Eğer firmalarda herhangi bir eksiklik görürseniz o firmalardan hizmet almayın.

Lokma Dökümü Fiyatı

Lokma dökümü fiyatı kişi sayısına göre belirlenmektedir. Kişi sayısının az veya çok olmasına göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir.

Kişilere göre malzeme oranımızı da belirlemekteyiz. Bu nedenle lokma dökümü fiyatı malzeme oranından etkilenmektedir. Fiyatımızı belirlerken birçok unsuru göz önünde bulundurmaktayız.

Firmamızı arayarak lokma dökümü fiyatı hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz. Merak ettiklerinizi ve sorularınızı firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Hizmet almak isterseniz İzmir lokmacı işletmemizle iletişim kurarak, hangi üründen sipariş istediğinizi iletebilirsiniz.

İzmir Lokma Dökümü Hizmeti
İzmir Lokma Dökümü Hizmeti