İzmir Lokma
  • Telefon: 0545 342 09 88

Dikili Lokmacı

Dikili Lokmacı

Dikili Lokmacı

İzmir’in Dikili ilçesinde hayır sever kurumlara, firmalara ve yurttaşlara, hayırlarına lokma tatlısı yaparak dağıtımı hizmetini Dikili lokmacı personelimiz yapmaktadır.

Dikili lokmacı ekibimiz, Hüner lokma firması bünyesinde sigortalı, kadrolu ve sürekli çalışan hamur ve lokma mesleğinde uzman kadrodan oluşmaktadır.

Seyyar lokmacı aracımız ile gezici hizmet sunma kabiliyetine sahip olan Dikili lokmacı ekibimiz Dikili de verdiğiniz adrese belirlediğiniz saatte gelmektedir. O adreste o saatte lokma tatlısını yaparak konuklarınıza ikram etmektedir.

Dikili Lokma

Bayram, özel gün, mevlit, sünnet, düğün, iş yeri açılışı gibi etkinliğiniz olduğunda hizmet almak için Dikili lokma firması ararsanız Hüner lokma firmasına ulaşmanız, Dikili lokma hizmeti almanız için yeterlidir.

Dikili lokma

Çünkü, Dikili lokma hizmetini en başından en sonuna kadar personelimiz yapmaktadır. Siz dilerseniz konuklarınıza zaman ayırabilirsiniz.

Dilerseniz de Dikili lokma ekibimizin lokma ttlısı yapımı ve servisi hizmetini istediğiniz gibi denetleyebilirsiniz. Zira biz denetime açık Dikili lokma tatlısı yapıyor ve servis ediyoruz.

Dikili lokma hizmetini eksiksiz verebilmemiz için misafir sayınızı, kaç kişilik lokma istediğinizi bize önceden iletmeniz önemlidir. Ona göre malzeme alınacak, lokma tatlısı hamuru hazırlanacaktır.

Dikili Lokma Dökümü

Bize 300 kişilik veya 500 kişilik ya da 1000 kişilik Dikili lokma dökümü yaptırmak istiyorum dediğinizde biz, malzememizi alıyoruz. Lokma hamurumuzu hazır ediyoruz. Verdiğiniz adrese verdiğiniz saatte geliyoruz.

Dikili lokma dökümü

Dikili lokma dökümü için lokma makinemizde lokmalarımızı pişiriyoruz. Hazırladığımız şerbet ile tatlandırıyoruz. Sıcacık şekilde orada bulunan misafirlerinize ikram ediyoruz. Atık veya çöp oluşursa topluyor geri dönüşüme gönderiyoruz.

Her anlamda Dikili lokma dökümü hizmetini profesyonel ve temiz şekilde sunuyoruz. Bu hizmetin tüm aşamalarını kendi personelimiz ile yapıyoruz.

Dikili lokmacı aracımız, lokma makinemiz tamamenın bu hizmete özel düzenlendiğinden nerede ise el değmeden Dikili lokma dökümü hizmetini yapıyoruz.

Dikili Lokma Firması

Dikili lokma firması hizmeti için tüm her şeyi ile resmi hizmet sunuyoruz. Vergi levhamızdan, sigortalı personelimize, sağlık denetiminden geçmiş markalı ürünlerimize kadar firmamız resmi ve kurumsal Dikili lokma firmasıdır.

Bu bilgi önelidir. Zira Dikili lokma firması adı altında korsan Dikili lokmacı firmalarının olduğunu bilgi ve dikkatinize sunmak isteriz. Bunların firması dahil, kullandıkları un, yağ, şeker de sahtedir. Yanık yağ kullanırlar. Şeker yerine yapay tatlandırıcı kullanırlar.

Size 20 kilo un kullanacağız derler ama 10 kilo un dahi kullanmazlar. Yaptığınız hayra hizmet etkinliğinizi fırsat bilip sizi dolandıran korsan Dikili lokma firması olanlara karşı da lütfen uyanık olunuz.

Dikili Lokma Fiyatı

Bizim kullandığımız tüm ürünler markalıdır. İlgili bakanlıktan onay almış sertifikalı ürünlerdir. Bu nedenle de Dikili lokma fiyatı ne ucuzdur. Ne de pahalı Dikili lokma fiyatı bilgi ve teklifi sunmayız.

Kaş kişilik Dikili lokma isterseniz ona göre Dikili lokma fiyatı bilgi ve teklifi sunarız. Dilerseniz lokma fiyatı sayfamızdan fiyat listemizi inceleyebilirsiniz.

Firmamız Hüner lokmanın tüm hizmetlerini İzmir lokma sayfasından, ekibimize dair bilgilere de lokmacı sayfamızdan ulaşabilir, inceleyebilir, kontrol edebilirsiniz.